Ana sayfa

Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

 


Zhangjiagang Aier Çevre Koruma Engeering Co., Ltd. yalnızca bir çevre koruma ekipmanı üretim şirketi değil, aynı zamanda teknik geliştirme ve ürün tasarımı, ekipman üretimi, inşaat ve kurulum, ürün satışı ve satış sonrası hizmetlerini birleştiren kapsamlı bir çevre koruma proje yüklenicileridir. .Şirket 2005 yılında kurulmuş olup, 10.000 ㎡ standart atölye, modern ofis binası ve 40 milyon sabit varlığa sahiptir.100'e yakın çalışanımız var, teknik personel oranı ise% 35.


Şirket, satış, üretim, tedarikçiler ve müşteriler ve diğer konularda modern bilgi yönetimini uygulamak için ISO9001 kalite sistemini sıkı bir şekilde uygular ve gelişmiş yönetim sistemi sunar.Üretim sürecinde homolog verileri kullanarak kağıtsız bir üretim gerçekleştirmekteyiz.


Şirket, High And New Technology Enterprise'a ve bir dizi ulusal patent teknolojisine sahiptir.Şirket, yerli ve yabancı çevre şirketlerinin gücüyle işbirliği yapmakta ve zeolit ​​rotor zenginleştirme, RTO, RCO ve diğer teknolojileri tanıtmaktadır;Üniversitelerle birlikte bir “Plazma + Fotokatalitik” teknolojisi geliştirmiştir;elektrik, çimento, elektrolitik alüminyum ve çelik endüstrilerinde iyi kullanılan patentli teknolojik Katlamalı Tip Torbalı Toz Toplayıcıyı geliştirmiştir.Yüksek nem, yüksek viskozite ve yüksek emisyon gereksinimlerini karşılayabilen Kauçuk endüstrisi için Sinter Plakalı Toz Toplayıcı geliştiren Japan Nittetsu MiningCo., Ltd. ile çalışıyoruz.Tasarımımız müşterinin ihtiyacına göre olup, tedavi planını müşterinin ihtiyacına göre yapıyoruz, şimdiye kadar müşterilere kauçuk, kimyasal, yağ, boya, metal, ilaç gibi 300'den fazla toz ve VOC kontrol programı sağladık. elektrik, kaynak dumanı, hava taşımacılığı, gemi yapımı ve diğer endüstriler.


“Profesyonel, kalite, hizmet” kurumsal değerlerine her zaman bağlı kalarak, “kaliteyle ayakta kalmak, teknolojiyle yenilik yapmak, yüksek verimlilikle geliştirmek, güvenilirlikle pazarlamak” çalışma prensibini her zaman benimsemiştir.Böylece, dünyanın en büyük 500 kuruluşunun desteğini ve beğenisini kazandık.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2005 ----- Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. kuruldu

 

2005 ~ 2008 ------ Filtre Kartuşu;

 

2009 ~ 2011 ------ Filtre Kartuşu;Toz toplayıcı

 

2011 ~ 2015 ------ Toz Kontrol Sistemi;Filtre Kartuşu

 

2015 ~ 2020 ----- Toz Kontrol Sistemi; VOC Kontrol Sistemi;Filtre Kartuşu

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : hava

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 9000000-10000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 20% - 30%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!