Ana sayfa

Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd.

Şirket profili

Zhangjiagang Aier Çevre Koruma Engeering Co, Ltd sadece bir çevre koruma ekipmanı imalat şirketi değil, aynı zamanda teknik geliştirme ve ürün tasarımı, ekipman imalatı, inşaat ve montaj, ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini birleştiren kapsamlı bir çevre koruma proje müteahhitleridir. . Şirket 2005 yılında kuruldu, 10.000 standart atölye çalışmasına, modern bir binaya ve 40 milyon sabit varlığa sahiptir. Neredeyse 100 çalışanımız var, şirket personelinin teknik personeli% 35.


Şirket, ISO9001 kalite sistemini kesinlikle uygulamaktadır ve satış, üretim, tedarikçiler ve müşteriler ve diğer alanlarda modern bilgi yönetimini uygulamak için gelişmiş yönetim sistemi getirmiştir. Homolog verileri kullanarak üretim sürecinde kağıtsız bir üretim elde ediyoruz.


Şirket, Yeni ve Yüksek Teknoloji Şirketi'ne ve bir dizi ulusal patent teknolojisine sahiptir. Şirket yerli ve yabancı çevre şirketlerinin gücü ile işbirliği yapıyor ve zeolit ​​rotor zenginleştirme, RTO, RCO ve diğer teknolojileri tanıtıyor; Üniversitelerle birlikte “Plazma + Fotokatalitik” teknolojisini geliştirmiştir .; iyi niyetli elektrik, çimento, elektrolitik alüminyum ve çelik endüstrilerini kullanan patentli teknolojik Fold Tipi Torba Toz Toplayıcı'yı geliştirmiştir. Japan Nittetsu MiningCo., Ltd. ile çalışıyoruz, yüksek nem, yüksek viskozite ve yüksek emisyon gereksinimlerini karşılayabilecek Kauçuk endüstrisi için Sinterlenmiş Plaka Toz Toplayıcı'yı geliştirdik. Tasarım ihtiyacımız müşterinin ihtiyacına göre, Müşterinin ihtiyacına göre tedavi planını yapıyoruz, şimdiye kadar, 300'den fazla toz ve VOC kontrol programı sunarak müşterilerimize kauçuk, kimyasal, yağ, boya, metal, ilaç, elektrik, kaynak dumanı, hava taşımacılığı, gemi yapımı ve diğer endüstriler.


Şirket her zaman “profesyonel, kalite, hizmet” in kurumsal değerlerine, daima “kalite ile ayakta kalmak, teknolojiyle inovasyon, yüksek verimlilikle geliştirmek, güvenilirlikle pazarlamak” çalışma prensibine bağlı kalmaktadır. Bu yüzden dünyanın en iyi 500 işletmesinden hızlıca iyilik ve destek kazandık.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2005 ----- Zhangjiagang Aier Çevre Koruma Mühendisliği Co, Ltd kuruldu

2005 ~ 2008 ------ Filtre Kartuşu;

2009 ~ 2011 ------ Filtre Kartuşu; Toz toplayıcı

2011 ~ 2015 ------ Toz Kontrol Sistemi; Filtre Kartuşu

2015 ~ 2020 ----- Toz Kontrol Sistemi; VOC Kontrol Sistemi; Filtre Kartuşu

Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Hava

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 9000000-10000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 20% - 30%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Gaz Türbini Filtreleri satış için iyi kalite Gaz Türbini Filtreleri satış için